SYMULATOR POJAZDU SM42 (6DG)

spalinowa lokomotywa manewrowa, pozwalająca nie tylko na manewry,
ale również na prowadzenie pociągów pasażerskich i lekkich towarowych

Rezerwuj przejazd Kup voucher

Symulator odzwierciedla prawdziwe wnętrze lokomotywy Newag 6Dg seria SM42.  Układ projekcji 360°.

Kabina maszynisty jest umieszczona na ruchomej platformie o sześciu stopniach swobody (6DOF), która umożliwia odtworzenie realnie występujących ruchów kabiny maszynisty we wszystkich płaszczyznach.

Odzwierciedlenie warunków pracy maszynisty umożliwia pełne odtworzenie kabiny maszynisty symulowanego pojazdu kolejowego, w symulatorze odwzorowane zostały realne odgłosy pojazdu kolejowego oraz jego otoczenia wraz z ruchem kabiny z maksymalnym podobieństwem do rzeczywistych.

Jedno stanowisko instruktora może obsługiwać wiele kabin symulatorów. Modułowa konstrukcja umożliwia dalszą rozbudowę symulatora.

Oprogramowanie symulatora umożliwia generowanie różnego rodzaju usterek i awarii, które mogą wystąpić w lokomotywie lub całym pociągu.

Po odbytym szkoleniu, na podstawie wprowadzonych do bazy symulatora danych, symulator generuje raport, zawierający podstawowe dane, w tym osoby szkolonej i instruktora.

Symulator zawiera:

SYMULATOR POJAZDU WM15

wózek motorowy, który jest samodzielnym pojazdem kolejowym
przeznaczonym do przewożenia materiałów i sprzętu na budowach kolejowych

Rezerwuj przejazd Kup voucher

Symulator odzwierciedla prawdziwe wnętrze wózka motorowego WM15 wyprodukowanego przez Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego w Stargardzie Szczecińskim.

Odzwierciedlenie warunków pracy maszynisty umożliwia pełne odtworzenie kabiny maszynisty symulowanego pojazdu kolejowego, w symulatorze odwzorowane zostały realne odgłosy pojazdu kolejowego oraz jego otoczenia.

Po odbytym szkoleniu, na podstawie wprowadzonych do bazy symulatora danych, symulator generuje raport, zawierający podstawowe dane, w tym osoby szkolonej i instruktora.

Jedno stanowisko instruktora może obsługiwać wiele kabin symulatorów.

Oprogramowanie symulatora umożliwia generowanie różnego rodzaju usterek i awarii, które mogą wystąpić w wózku motorowym lub całym pociągu.

Układ projekcji 360°.

Symulator zawiera: